Вегетаріанство – так чи ні?

Сьогодні у світі відзначають День вегетаріанства. Нині вегетаріанство у тренді. І якщо раніше воно було лише однією з течій в дієтологіі – досить спірною, до слову, течією, – то сьогодні вегетаріанство отримало ще й моральний аспект. Мовляв, як можна їсти трупи тварин? Вони ж жили собі й горя не знали,  мучились, коли їх вбивали…

Вегетаріанство походить з індійської культури, де обумовлювалось буддизмом. В Європу ж його «привезли» англійські колонізатори. До речі, саме у Великобританії у 1947 році з’явилась перша офіційна вегетаріанська спільнота. Саме ж слово «вегетаріанство» почали вживати у 19 столітті, до того обмежувалися висловом «індійський підхід до харчування».

Власне, Вікіпедія дає наступне визначення: Вегетаріанство — спосіб харчування, при якому людина не вживає продуктів, отриманих шляхом вчинення насильства, — червоного м’яса, птиці, риби та інших морепродуктів, плоті будь-яких тварин, а також яєць. Вегетаріанці також можуть відмовлятися від споживання субпродуктів тваринного походження, таких як сичужний фермент чи желатин.

Чому ж люди віддають перевагу вегетаріанству? До основних причин належать:

  • релігійні переконання (буддизм, індуїзм, джайнізм, деякі напрямки християнства тощо);
  • етичні причини;
  • збереження та/або покращення здоров’я;
  • економічні причини — переконаність у тому, що вегетаріанська дієта допомагає заощаджувати кошти, що витрачаються на споживання м’ясних продуктів;
  • екологічні причини — знищення природних ресурсів;
  • алергія на тваринні продукти та не прийняття їх організмом;
  • недоступність деяких продуктів тваринного походження (зустрічається найчастіше у країнах з високим рівнем бідності);
  • соціальні причини – голод в інших країнах.

У науковому світі є як прибічники, так і противники такого способу харчування. Зокрема, пропагандисти вегетаріанства наголошують, що вживання м’ясної їжі призводить до посиленого утворення продуктів розпаду білків, посилює процеси гниття в кишечнику, збільшує навантаження на видільну систему та інші органи, викликає закислення внутрішнього середовища організму. Можна припустити, що раціон вегетаріанців найбільш відповідає потребам людського організму, профілактиці захворювань і досягненню активного довголіття.

Втім, існують і мінуси. Зокрема, при порівнянні систем вегетаріанського і не вегетаріанського харчування частіше за все враховують звичайну схему живлення звичайної людини (робота, перекушування, можливі неповноцінності раціону, неувага до власного здоров’я) і повноцінну, ретельно збалансовану і професійно вивірену дієту якогось ідеального вегетаріанця. Якщо ж порівнювати системи живлення однакового рівня, картина буде зовсім іншою.

Тож вибір за вами. Наостанок ще один науково підтверджений факт: люди, які впродовж життя не вживають м’яса набагато більше схильні до старечого слабоумства, ніж любителі котлеток.

Прокоментувати:

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про