Посміхніться!

От улыбки хмурый день светлей,

От улыбки в небе радуга проснется…

Поделись улыбкою своей,

И она к тебе не раз еще вернется.

 

Сьогодні – Всесвітній день усмішки.

Шановні наші глядачі та читачі, подумайте: чи часто ви посміхаєтесь? Навряд. Адже ані війна в крайні, ані височезні ціни в магазинах, ані навіть пора року не сприяють хорошому настрою. Однак вчені стверджують: якщо посміхатися геть не хочеться, все одно це робити потрібно. Хай навіть це буде фальшива посмішка. Річ у тім, що наш мозок не розрізняє щиру та нещиру посмішку та однаково на них реагує: виробляє невеличку порцію ендорфінів – гормонів щастя та ейфорії. Тож якщо вам кепсько на душі, ви можете це виправити штучною посмішкою, яка з часом перетвориться на щиру!

Однак підвищення настрою – не єдине, чим вам може бути корисною посмішка. Вона також сприяє покращенню імунітету. Так-так, дослідники довели, що посмішка здатна підвищувати опір організму до всіляких захворювань. Механізм цього, щоправда, до кінця ще не вивчений, однак факт залишається фактом.

Крім того, посмішка – чудовий фітнес для обличчя. Під час звичайної посмішки, яку ми даруємо колезі разом із черговим «добрим ранком», задіюються 5 м’язів обличчя. Для порівняння: коли ми похмурі, у нас напружуються значно більше м’язів, тобто, ми таким чином розслабляємо обличчя. Разом із тим, під час щирої та радісної посмішки працюють близько 50-ти м’язів. Тобто, це чудова антивікова зарядка, яка підтримує у тонусі шкіру лиця.

І наостанок. Посмішка надзвичайно «дзеркальна»: людина відповідає на неї несвідомо. Тож посміхайтеся – і вас оточуватимуть усміхнені доброзичливі люди!

Прокоментувати:

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про