Сплячий світлофор

1,297
Published on Липень 11, 2014 by

Фастів.TV активно слідкує за проблемами міста!

На сьогоднішній день вимкнений світлофор на перехресті аж чотирьох вулиць (Кірова, Радянської, Орджонікідзе та героїв Прикордонників) є проблемою завдовжки більше ніж півроку!! Як ставляться пішоходи та водії до того, що світлофори знову вимкнені? Дивіться прямо зараз!

Tag

3
Прокоментувати:

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Костя СоколовскийОльгаМарина Recent comment authors
  Subscribe  
нові старі найбільше голосів
Повідомляти про
Костя Соколовский
Guest
Костя Соколовский

Живу в будинку біля цього перехрестя. Кожного ранку бачу картину, як діти поспішаючи до школи перебігають дорогу і бояться. Я радий, що їх налаштували і тепер все працює, але думаю, що це ненормально, потрібно щось міняти з таким ставленням до людей! Сьогодні у нас не працює, завтра ще у когось, а потім аварії та смерті. За цим потрібно слідкувати, щоб потім не жалкувати!

Ольга
Guest
Ольга

Дуже часто буваю в цьому районi, у нас там мешкають родичi. Щоразу переходячи проїжджу частину, перехрещуюсь, на всяк випадок) Як уявлю, що моя донька, коли трохи пiдросте, буде ходити до своєї сестри без мене, аж подих перехоплює. Трапляються нормальнi водiї, якi пропустять та почекають, але ж не всi такi. Отож, треба бути дуже уважною i не ловити гав, бо винних, як писала Марина, потiм не знайдеш.

Марина
Guest
Марина

Як то кажуть, “поки грім не гряне, чоловік не перехреститься”. Чи ж то треба чекати, пока на тому перехресті (не дай Бог) когось зіб’ють? Ось тоді всі забігають і виявиться, що знову ніхто не винний?