“Я люблю Фастів”, – Аня Ткачук.

2,077
Published on Серпень 13, 2014 by

Пропонуємо до Вашої уваги перший сюжет спільного проекту Фастів.TV, соціальних організацій “I Love Fastiv” та “Фастів Наше Місто”.

“Я люблю Фастів!”, – запевняють герої наших сюжетів. Дорослі і малі, розумні і талановиті – вони доводять нам, що власною працею і спільними зусиллями ми самі прикрашаємо своє життя.

Category

7
Прокоментувати:

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Надежда ЛёвкинаЮліяАленаЛюдаІнна Recent comment authors
  Subscribe  
нові старі найбільше голосів
Повідомляти про
Надежда Лёвкина
Member

До чого ж радісно бачити дітей, які стануть майбутнім України! Гарний голос, талант наявності! Аж сльози на очі навернулися! Я ось зараз перебуваю не на батьківщині, але, прослухавши пісню, мимоволі, побачила її, наче наяву!

Юлія
Guest
Юлія

Золоті слова. Чудова і талановита дитина. Музика і слова запали в серце.. Декілька раз слухала. Це точно, що справжня українка, і в душі і на яву. Я також пишаюся нашим містом і нашою Україною, і що в ній батьки змалечку ростять таких вірних патріотів. Миру всім нам над головою. І щоб такі дітки красиві, мужні талановиті, примножувалися кожного дня в нашій державі.

Алена
Guest
Алена

Щира дитина. Молодці батьки! Покоління справжніх патріотів. Дай Боже щастя дітям нашого міста!

Інна
Guest
Інна

коли дитина талановита – це помітно одразу! А в нашій країні дуже багато таких дітей і людей! Я пишаюся такими людьми, а особливо самими маленькими, пишаюся, що це моя країна, і що це мої співвітчизники! ;)

Світлана
Guest
Світлана

Завжди приємно бачити талановитих дітей, особливо якщо вони живуть у твоєму місті. У кожному місті є свої таланти, от би ще дітям у яких є бажання займатися чимось у житті давали більше можливості проявити себе.

Люда
Guest
Люда

Згодна з Вами повністю! Насправді, у нашому місті дуже багато талановитих дітей і людей взагалі. Але деякі з них просто на просто можуть сумніватися у своїх силах або ж просто соромитись відкритись іншим. Мені здається, що в таких випадках потрібно докладати неабияких зусиль для того, щоб діти мали можливість проявляти себе і не боятись цього. А діти, котрі вже прийшли до цього заслуговують на повагу!